Klopový mikrofon RODE SmartLav+

Klopový mikrofon RODE SmartLav+

Kategorie:

RODE SmartLav+ je malý a nenápadný klopový mikrofon určený nejenom pro zařízení iOS, ale podporuje i další chytré telefony a tablety.

Pokud vaše mobilní zařízení nedisponuje TR

Datum a čas vyzvednutí
Datum a čas předání
Množství
Loading...
Loading...

Popis

RODE SmartLav+ je malý a nenápadný klopový mikrofon určený nejenom pro zařízení iOS, ale podporuje i další chytré telefony a tablety.

Pokud vaše mobilní zařízení nedisponuje TRRS sluchátkovým vystupem, nezoufejte. Můžete si zakoupit redukci z TRRS na TRS: u nás jí najdete pod kódem HN152012.

RODE SmartLav+ je malý, lehký a nenápadný klopový mikrofon navržený pro použití v široké škále aplikací (film, televize, rozhlas), nebo v případech, kdy je vyžadován záznam zvuku ve vysoké broadcastové kvalitě v diskrétním a lehce přenositelném formátu bez komplikací a nákladů na další bezdrátové systémy. V kombinaci s jeho jednoduchostí a možnosti okamžitého sdílení nahrávek díky funkcím mobilní aplikace RODE Rec se opravdu jedná o jedinečný produkt.

SmartLav+ uživatel jednoduše umístí na požadované místo, připojí konektor do smartphonu či tabletu a pomocí aplikace RODE Rec (případně jiné audio aplikace dle vlastního výběru) může ihned nahrávat.

Díky použité všesměrové kondenzátorové kapsli profesionální kvality zachytí smartLav zvuk rovnoměrně ze všech stran bez ohledu na jeho uchycení, pozici, či orientaci.

Součástí balení je pěnový popfiltr, který účinně odstíní nejenom nárazy větru, ale také explozivní hlásky (tvrdé „b“, „t“, „p“). V balení také najdete praktický klip pro uchycení mikrofonu a vedení kabelu. Ten je zesílený pomocí Kevlaru, což minimalizuje možnost přetržení či ulomení kabelu při běžném používaní.

SmartLav+ pracuje s jakoukoliv audio aplikaci, která dokáže zpracovat signál z připojeného headset konektoru, nicméně byl navržen tak, aby tvořil perfektní pár s aplikací RODE Rec. Tá změní Vaše iOS zařízení v plně vybavený rekordér se širokou škálou přednastavených ekvalizačních presetů pro nejrůznější nahrávací situace s možností přímého sdílení a publikování nahraných souborů na SoundCloud a Dropbox.

 

Parametry

  • Typ mikrofonu: Kondenzátorový
  • Směrová charakteristika: Kulová
  • Frekvenční rozsah: 20 Hz – 20 kHz
  • Obsah balení: Mikrofon, klips, protivětrný kryt
  • Počet kusů: 1
  • Hmotnost: 0,006 kg
  • Impedance: 3 Ohm
  • Délka kabelu: 1,2 m
  • Vhodné pro: Konference