PIXEL KING X přijímač blesku Canon E-TTLII

PIXEL KING X přijímač blesku Canon E-TTLII

Pixel King X je přijímač pro třetí generací velice oblíbených a úspěšných radiových odpalovačů Pixel King Pro s podporou E-TTL i E-TTL II a to až na vzdálenost 300m. Samozřejm

Datum a čas vyzvednutí
Datum a čas předání
Loading...
Loading...

Popis

Pixel King X je přijímač pro třetí generací velice oblíbených a úspěšných radiových odpalovačů Pixel King Pro s podporou E-TTL i E-TTL II a to až na vzdálenost 300m. Samozřejmostí je i vysokorychlostní synchronizace (HSS) s krátkými časy závěrky – až 1/8000s.

 

Hlavní funkce systému Pixel King Pro: Pomocí vysílače lze dálkově nastavit výkon blesku (nasazeného na přijímači) v rozsahu 1/128 až 1/1 a to v krocích po 1/3EV. Přijímače lze rozdělit do třech skupin a každé skupině lze nastavit jiný výkon i režim blesku. Současně tak můžete odpalovat blesky v režimu TTL i v manuálním režimu. V TTL režimech lze skupinám přidělit poměry 8:1 – 1:1 – 1:8. Dálkově nastavit lze i rozsah zoomu blesku – a to jak automaticky, tak manuálně.

Synchronizace: Odpalovače podporují synchronizaci na první i druhou lamelu a samozřejmě i vysokorychlostní synchronizaci (HSS – až 1/8000s). Vysokorychlostní synchronizaci musí podporovat i fotoaparát!

Napájení: Přijímače i vysílač jsou napájeny dvěma kusy 1,5V tužkových baterií (velikost AA), lze použít i dobíjecí baterie. (Baterie nejsou součástí balení)
Jednotky lze také napájet přes USB port, 5V DC.