Stativ Rollei C5i

Stativ Rollei C5i

Počet dílů nohou : 3 Výška ve složeném stavu (cm): 43 Minimální výška (cm): 21.5 Maximální výška (cm): 159 Maximální nosnost (kg): 8

Lehký, malý stativ C5i – hrajte si s fotografiem…
Datum a čas vyzvednutí
Datum a čas předání
Loading...
Loading...

Popis

Počet dílů nohou : 3
Výška ve složeném stavu (cm): 43
Minimální výška (cm): 21.5
Maximální výška (cm): 159
Maximální nosnost (kg): 8

Lehký, malý stativ C5i – hrajte si s fotografiemi jako profíci

Seznamte se se stativem Rollei C5i, který vám přiroste k srdci už při prvním setu fotek. Vyznačuje se velkou univerzálností a poslouží vám při krátkém i mnohahodinovém fotografování. Disponuje kulovou hlavou FPH-52Q a rychloupínací destičkou s nosností až 8 kg, díky čemuž je stativ Rollei C5i vhodný pro široké spektrum profesionálních fotoaparátů a kamer.

Unikátní design

Konstrukce z hliníkovo-hořčíkové slitiny zajišťuje nejenom nízkou váhu, ale také potřebnou pevnost. Jedinečný design celého stativu umožňuje snadné složení během několika vteřin do mimořádně kompaktního celku. Součástí balení je také pouzdro, a tak vám tripod nedělá žádné břímě při přenášení, cestování, nebo dokonce přeletech po světě.

Tripod? Monopod? Oboje!

Stativ Rollei C5i je vhodný pro všechny potřeby profesionálních fotografů, makro fotografie a další foto záliby. Tripod je opatřen rychloupínáky pro uzamčení nožek a zajištění stability. Díky konstrukčnímu mechanismu z něj snadno a rychle vytvoříte praktický monopod, se kterým pořídíte další snímky z rozmanitých pozic a úhlů. Hlavu stativu nastavíte vertikálně i horizontálně, čímž se ještě více se přizpůsobí vašim záměrům.

Do studia i na cesty

Tripod Rollei C5i představuje ideální volbu nejenom do domácího foto studia, ale díky extra nízké váze a malým rozměrům je optimální také na cesty – a to včetně výletů nebo dovolených. Otestovat své schopnosti a umělecký um a pořídit oslnivé fotografie můžete přece kdekoli, kdykoli.

  • Lehká hliníkovo-hořčíková konstrukce
  • Kompatibilní se systémem ARCA SWISS
  • Tripod i monopod v jednom
  • Snadné použití
Rollei C5i

Kompaktní, lehký hliníkovo-hořčíkový stativ. Je vybaven praktickými rychloupínáky na uzamčení nožek, doplněný kulovou hlavou FPH-52Q. Stativ také nabízí možnost otočení středové části pro makro fotografie a použití jako monopod. Součástí balení je pouzdro na stativ.

Technické specifikace

  • Stativová hlava: ano
  • Maximální zatížení: 8 kg
  • Maximální výška: 159 cm
  • Minimální výška: 21,5 cm
  • Výška ve složeném stavu: 43 cm
  • Hmotnost: bez kulové hlavy 1230 g, s kulovou hlavou 1500 g