Půjčovna vybavení

Níže naleznete veškeré vybavení k zapůjčení

Vybavení v půjčovně je výhradně určeno pro studenty a učitele Gymnázia Jana Palacha Praha 1, s.r.o. Veškeré vybavení je k zapůjčení zdarma. V případě schválení rezervace je možné si vybavení vypůjčit přímo u členů IT sekce. Je však nutné přijmout a řídit se pravidly půjčovny.

 • Klopový mikrofon RODE SmartLav+

  RODE SmartLav+ je malý a nenápadný klopový mikrofon určený nejenom pro zařízení iOS, ale podporuje i další chytré telefony a tablety.

  Pokud vaše mobilní zařízení nedisponuje TRRS sluchátkovým vystupem, nezoufejte. Můžete si zakoupit redukci z TRRS na

 • Klopový mikrofon Trust Lava

  Společnost Trust je známým výrobcem příslušenství pro PC, notebooky a mobilní zařízení. Ta vám nyní přináší svůj klipový mikrofon nesoucí název Lava.

  Pro připojení k PC či notebooku využívá rozhraní 3,5 mm jack a přes přiloženou redukci i USB. Je tak

 • Mikrofon RODE VideoMic GO

  VideoMic GO je lehký, kompaktní, směrový mikrofon s odpruženým Rycote určený pro DSLR. Při váze 73 g a malých rozměrech, poskytuje VideoMic GO neuvěřitelně čistý a ostrý směrový zvuk. Úzký úhel snímání je soustředěný přímo před mikrofon, čímž se omez

 • Rekordér TASCAM DR-44WL

  Kapesní rekordér Tascam DR-44WL je revolucí na poli přenosných nahrávacích zařízení. Díky Wi-Fi rozhraní a aplikacím pro iOS a Android je schopný streamovat záznamy přímo do smartphonu nebo tabletu. Můžete si tak nahrát zkoušku, koncert, riff nebo co