Unicorn College 2018

nabídka přednášek pro studenty

Pro všechny studenty 3. a 4. ročníků GJP je zde nabídka prohlídky vysoké školy Unicorn College se zaměřením na ekonomii a informatiku a elektroniku, spojená s dopoledním blokem vybraných přednášek z daných oborů. Přednášející jsou renomovaní specialisté a vysokoškolští vyučující. Doba každé přednášky je jedna vyučovací hodina. Přednášky jsou zcela zdarma. Obvykle je návštěva této vysoké školy spojena se dvěma přednáškami, které si studenti zvolí sami.

Letos je možné tuto nabídku návštěvy a přednášek rozšířit o workshop z akademie WeCanCode. Jednotlivé lekce probíhají obvykle o víkendu celý den, ale pro studenty GJP je možné workshop uspořádat na jedno vybrané téma ve všední dny. Přibližná doba workshopu je pak 3 hodiny, nebo dle domluvy. Více informací o akademii se dozvíte zde https://www.unicorncollege.cz/wecancode/index.html.

Studenti, kteří by měli o návštěvu Unicorn College spojenou s přednáškami zájem, nechť se přihlásí u pana Žegklitze skrze email zc.1pjgobfsctd@ztilkgez. Do emailu je nutné uvést jméno, Vámi vybrané 2 přednášky ze seznamu přednášek (viz příloha níže), které byste v rámci návštěvy chtěli absolvovat + poznámku, zda byste rádi absolvovali workshop WeCanCode a jaký. Přihlášky jsou přijímány nejpozději do 15.12.2018!

Přednášky na aktuální rok: